CUM1206-15FR030
MFR.Part #
CUM1206-15FR030
JLCPCB Part #
C5185597
Description
1W 30mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS