CUM1206-15FR025
Extended
Manufacturer
FORT
MFR.Part #
CUM1206-15FR025
JLCPCB Part #
C5185596
Package
1206
Description
1W 25mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS