EFVR025ADA100M0454
Extended
Manufacturer
FOLLON
MFR.Part #
EFVR025ADA100M0454
JLCPCB Part #
C53050030
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 25V 3000hrs@105℃ 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS