EFVM050ADA220M0554
MFR.Part #
EFVM050ADA220M0554
JLCPCB Part #
C41398849
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 22uF 5.4mm 50V 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS