EFVL063ADA100M0654
MFR.Part #
EFVL063ADA100M0654
JLCPCB Part #
C22388018
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 5.4mm 6.3mm 63V ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS