EFVL035ADA470M0654
Extended
Manufacturer
FOLLON
MFR.Part #
EFVL035ADA470M0654
JLCPCB Part #
C22388017
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 35V 47uF 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS