EFVH6R3ADA222M12E0
MFR.Part #
EFVH6R3ADA222M12E0
JLCPCB Part #
C22469988
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 13.5mm 2200uF 6.3V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS