EFVH100ADA4R7M0654
MFR.Part #
EFVH100ADA4R7M0654
JLCPCB Part #
C22388014
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 4.7uF 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS