EFVH050ADAR47M0454
MFR.Part #
EFVH050ADAR47M0454
JLCPCB Part #
C22387960
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 470nF 4mm 5.4mm 50V ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS