EFVH050ADA100M0554
MFR.Part #
EFVH050ADA100M0554
JLCPCB Part #
C22387976
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 5.4mm 50V 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS