EFVH010ADA222M12E0
MFR.Part #
EFVH010ADA222M12E0
JLCPCB Part #
C22387802
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 12.5mm 13.5mm 2200uF ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS