EFVD400ADA1R5M06B0
MFR.Part #
EFVD400ADA1R5M06B0
JLCPCB Part #
C22387994
Package
SMD,D6.3xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 10.5mm 400V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS