EFVA016ADA470M0677
Extended
Manufacturer
FOLLON
MFR.Part #
EFVA016ADA470M0677
JLCPCB Part #
C22388040
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 47uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS