FRV1206J121 TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRV1206J121 TS
JLCPCB Part #
C22375088
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS