FRQ1206J622 TS
MFR.Part #
FRQ1206J622 TS
JLCPCB Part #
C7468660
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS