FRQ1206J302 TS
MFR.Part #
FRQ1206J302 TS
JLCPCB Part #
C5713468
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS