FRQ1206F5600TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRQ1206F5600TS
JLCPCB Part #
C18222263
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS