FRQ0603J133 TS
MFR.Part #
FRQ0603J133 TS
JLCPCB Part #
C2934395
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS