FRQ0603J103 TS
MFR.Part #
FRQ0603J103 TS
JLCPCB Part #
C7468462
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS