FRQ0603F10R0TS
MFR.Part #
FRQ0603F10R0TS
JLCPCB Part #
C7468682
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS