FRQ0603F1004TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRQ0603F1004TS
JLCPCB Part #
C51048116
Package
0603
Description
100mW 1MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS