FRQ0402J473 TS
MFR.Part #
FRQ0402J473 TS
JLCPCB Part #
C7468492
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS