FRQ0402F1471TS
MFR.Part #
FRQ0402F1471TS
JLCPCB Part #
C51048292
Description
1.47kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS