FRP1206F30R0TSN
MFR.Part #
FRP1206F30R0TSN
JLCPCB Part #
C3013375
Description
-55℃~+155℃ 200V 30Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS