FRL2512JR300TS
MFR.Part #
FRL2512JR300TS
JLCPCB Part #
C2934377
Description
-55℃~+155℃ 1W 300mΩ 500V Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS