FRL2512JR240TS
MFR.Part #
FRL2512JR240TS
JLCPCB Part #
C2960776
Description
-55℃~+155℃ 1W 240mΩ 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS