FRL2512FR270TS
MFR.Part #
FRL2512FR270TS
JLCPCB Part #
C2960711
Description
-55℃~+155℃ 1W 270mΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS