FRL2010JR082TS
MFR.Part #
FRL2010JR082TS
JLCPCB Part #
C5126035
Description
-55℃~+155℃ 500V 750mW 82mΩ Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS