FRL2010FR620TS
MFR.Part #
FRL2010FR620TS
JLCPCB Part #
C5713407
Description
-55℃~+155℃ 500V 620mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS