FRL1812JR100TS
MFR.Part #
FRL1812JR100TS
JLCPCB Part #
C2960717
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS