FRL1812FR100TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRL1812FR100TS
JLCPCB Part #
C2934341
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±1200ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS