FRL1210JR390TS
MFR.Part #
FRL1210JR390TS
JLCPCB Part #
C2934332
Description
-55℃~+155℃ 390mΩ 500V 500mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS