FRL1210JR100TS
MFR.Part #
FRL1210JR100TS
JLCPCB Part #
C2960697
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 500V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS