FRL1210JR091TS
MFR.Part #
FRL1210JR091TS
JLCPCB Part #
C3013359
Description
-55℃~+155℃ 500V 500mW 91mΩ Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS