FRL1210JR050TS
MFR.Part #
FRL1210JR050TS
JLCPCB Part #
C3000612
Description
-55℃~+155℃ 500V 500mW 50mΩ Thick Film Resistor ±1200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS