FRL1210JR030TS
MFR.Part #
FRL1210JR030TS
JLCPCB Part #
C7467507
Description
-55℃~+155℃ 30mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS