FRL1210FR510TS
MFR.Part #
FRL1210FR510TS
JLCPCB Part #
C2934319
Description
-55℃~+155℃ 500V 500mW 510mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS