FRL1210FR470TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRL1210FR470TS
JLCPCB Part #
C2934318
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 470mΩ 500V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS