FRL1206JR430TS
MFR.Part #
FRL1206JR430TS
JLCPCB Part #
C2934307
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430mΩ 500V Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS