FRL1206FR750TS
MFR.Part #
FRL1206FR750TS
JLCPCB Part #
C2907360
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS