FRL1206FR620TS
MFR.Part #
FRL1206FR620TS
JLCPCB Part #
C2907359
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 620mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS