FRL1206FR120TS
MFR.Part #
FRL1206FR120TS
JLCPCB Part #
C2907346
Description
-55℃~+155℃ 120mΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS