FRL0805JR910TS
MFR.Part #
FRL0805JR910TS
JLCPCB Part #
C2934286
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300V 910mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS