FRL0805JR150TS
MFR.Part #
FRL0805JR150TS
JLCPCB Part #
C2934274
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150mΩ 300V Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS