FRL0805FR280TS
MFR.Part #
FRL0805FR280TS
JLCPCB Part #
C5159727
Description
-55℃~+155℃ 125mW 280mΩ 300V Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS