FRL0805FR100TS
MFR.Part #
FRL0805FR100TS
JLCPCB Part #
C2934258
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 125mW 300V Thick Film Resistor ±1% ±600ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS