FRL0603JR510TS
MFR.Part #
FRL0603JR510TS
JLCPCB Part #
C2934257
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 510mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS