FRL0603JR400TS
MFR.Part #
FRL0603JR400TS
JLCPCB Part #
C5126106
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 400mΩ Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS