FRL0603FR510TS
MFR.Part #
FRL0603FR510TS
JLCPCB Part #
C3013350
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 510mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS