FRL0603FR220TS
MFR.Part #
FRL0603FR220TS
JLCPCB Part #
C3013347
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 220mΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS